9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 9129
Poslední dražitel: 10346

Sklizeň obilí
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:35:00
Číslo položky: 9068
Poslední dražitel: 10304

Jarní motiv
olej na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno Kaván věnuje PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 41 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:30:00
Číslo položky: 9124
Poslední dražitel: 8894

Dívčí akt s levhartem
kombinovaná technika na papíře, 17 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno s věnováním PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 48 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9125
Poslední dražitel: 8895

Frontispis knihy Viktora Dyka
suchá jehla, 14 x 9, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, frontispis knihy "Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka", signováno UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:15:00
Číslo položky: 9074
Poslední dražitel: 10143

Podzim na rybníce
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:10:00
Číslo položky: 9121
Poslední dražitel: 10341

Pohled na Svatou Horu
olej na plátně, 111 x 101 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9137
Poslední dražitel: 7955

U rybníka
olej na kartonu, 51 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9141
Poslední dražitel: 10355

Zeleninový trh
olej na plátně, 75 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:45:00
Číslo položky: 9120
Poslední dražitel: 10341

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
akvarel na papíře, 60 x 80 cm, rámováno, rám, malba a papír poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:40:00
Číslo položky: 9119
Poslední dražitel: 10287

Oblačno
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:35:00

do aukce Květen 2020.