Číslo položky: 9211
Poslední dražitel: 9752

Slabý František (1863 - 1919)

Portrét chlapce
olej na plátně, 51 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, datováno 1891
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:35:00
Číslo položky: 9213
Poslední dražitel: 9765

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Nevěřme nikomu
kombinovaná technika na papíře, 47, 5 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9212
Poslední dražitel: 10392

Karas Karel (1892 - 1969)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:30:00
Číslo položky: 9188
Poslední dražitel: 10518

Ježíš Kristus
grafika, 30 x 25 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno UD, č. 18/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:25:00
Číslo položky: 9210
Poslední dražitel: 10480

Nečitelně signováno

Portrét muže
olej na plátně, 68 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části plátno protrženo cca 3 cm, nečitelně signováno PD, datováno 1882
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:20:00
Číslo položky: 9194
Poslední dražitel: 9396

Beregi Sándor (1876 - 1943)

olej na plátně, 62 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:10:00
Číslo položky: 9216
Poslední dražitel: 10340

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka v růžových šatech
olej na kartonu, 42 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:00:00
Číslo položky: 9116
Poslední dražitel: 10068

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Jihočeská krajina (Vrcovice u Písku)
olej plátno na kartonu, 38 x 46, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno uprostřed vybouleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  22:00:00
Číslo položky: 9156
Poslední dražitel: 9172

Na potoce
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:50:00
Číslo položky: 9196
Poslední dražitel: 10406

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívčí poloakt - Marie
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:40:00