9 300 000 Kč

Číslo položky: 9227
Poslední dražitel: 10523

Stánek
akvarel na papíře, 47 x 30 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:40:00
Číslo položky: 9250
Poslední dražitel: 9862

olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:25:00
Číslo položky: 9217
Poslední dražitel: 9807

Hänger Max I (1874 - 1941)

Na dvorku
olej na dřevě, 17, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:15:00
Číslo položky: 9214
Poslední dražitel: 9143

Monogram J. U.

Selka na louce
olej na plátně, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9253
Poslední dražitel: 9589

olej na dřevě, 26, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9246
Poslední dražitel: 10416

Břízy
olej na plátně, 75, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:55:00
Číslo položky: 9226
Poslední dražitel: 10438

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ruce
13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, sign. v kameni, 13. list signován autorem, volně loženo v papírových deskách, rok výtisku 1943, edice Ráj knihomilů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:45:00
Číslo položky: 9195
Poslední dražitel: 10353

Nesignováno

Sourozenci
olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9245
Poslední dražitel: 10537

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Chodská madona
olej na překližce, 76 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9242
Poslední dražitel: 10150

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Kostel sv. Mikuláše
olej na kartonu, 50, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:10:00