9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 9231
Poslední dražitel: 10534

Monogram L. M.

Muž s kloboukem
tuš na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:40:00
Číslo položky: 9266
Poslední dražitel: 8557

Langer Karel (1878 - 1947)

Autoportrét
olej na kartonu, 30 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem L. K. LD, zepředu kovový štítek, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:35:00
Číslo položky: 9267
Poslední dražitel: 10519

Havránek Bedřich (1821 - 1899)

Venkovské stavení
akvarel na papíře, 20, 5 x 14 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9229
Poslední dražitel: 10492

Nesignováno

olej plátno na překližce, 30 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:30:00
Číslo položky: 9227
Poslední dražitel: 10523

Stánek
akvarel na papíře, 47 x 30 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:40:00
Číslo položky: 9250
Poslední dražitel: 9862

olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:25:00
Číslo položky: 9217
Poslední dražitel: 9807

Hänger Max I (1874 - 1941)

Na dvorku
olej na dřevě, 17, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:15:00
Číslo položky: 9214
Poslední dražitel: 9143

Monogram J. U.

Selka na louce
olej na plátně, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9253
Poslední dražitel: 9589

olej na dřevě, 26, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9246
Poslední dražitel: 10416

Břízy
olej na plátně, 75, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:55:00

do vánoční aukce 2019.