Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 9248
Poslední dražitel: 10506

Nesignováno

olej na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Ant. Chittussi, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:05:00
Číslo položky: 9235
Poslední dražitel: 8736

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Pytlák
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:00:00
Číslo položky: 9247
Poslední dražitel: 10505

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Kostel v Sádku
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:55:00
Číslo položky: 9234
Poslední dražitel: 10114

Zeman E. S.

olej na plátně, 80 x 85 cm, rám mírně poškozen, plátno poškozeno, signováno uprostřed kompozice, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9228
Poslední dražitel: 10347

Zima na venkově
olej na kartonu, 20 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:45:00
Číslo položky: 9252
Poslední dražitel: 10509

U studánky
olej na kartonu, 27 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, sigonváno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9230
Poslední dražitel: 10494

Monogram L. M.

Ilustrace
tuš na papíře, 18, 5 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:40:00
Číslo položky: 9231
Poslední dražitel: 10534

Monogram L. M.

Muž s kloboukem
tuš na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9266
Poslední dražitel: 8557

Langer Karel (1878 - 1947)

Autoportrét
olej na kartonu, 30 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem L. K. LD, zepředu kovový štítek, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:35:00
Číslo položky: 9229
Poslední dražitel: 10492

Nesignováno

olej plátno na překližce, 30 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:30:00

do červnové aukce 2018