Číslo položky: 9254
Poslední dražitel: 10370

Nečitelně signováno

Kvetoucí stromy
olej na kartonu, 61 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:30:00
Číslo položky: 9272
Poslední dražitel: 9544

Čaršije
olej plátno na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9233
Poslední dražitel: 9937

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 30 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadlá, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9237
Poslední dražitel: 10498

Nesignováno (František Foltýn?)

Chalupy v krajině
olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, nesignováno, zezadu přípis Foltýn, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9249
Poslední dražitel: 10506

Nesignováno

olej na kartonu, 14, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Ant. Chittussi, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:15:00
Číslo položky: 9248
Poslední dražitel: 10506

Nesignováno

olej na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Ant. Chittussi, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:05:00
Číslo položky: 9235
Poslední dražitel: 8736

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Pytlák
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:00:00
Číslo položky: 9247
Poslední dražitel: 10505

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Kostel v Sádku
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:55:00
Číslo položky: 9234
Poslední dražitel: 10114

Zeman E. S.

olej na plátně, 80 x 85 cm, rám mírně poškozen, plátno poškozeno, signováno uprostřed kompozice, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9228
Poslední dražitel: 10347

Zima na venkově
olej na kartonu, 20 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  20:45:00