Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9123
Poslední dražitel: 9532

Musil Leopold (1920 - 1997)

Podzim na Suchdole
olej na plátně, 90 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:35:00
Číslo položky: 9143
Poslední dražitel: 10470

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberk
kolorovaný dřevoryt, 60 x 48 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9139
Poslední dražitel: 10088

Havránek Bedřich (1821 - 1899)

Klášterní zahrada
akvarel na papíře, 24 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:20:00
Číslo položky: 9144
Poslední dražitel: 10357

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Rhododendron
olej na plátně, 85 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:10:00
Číslo položky: 9126
Poslední dražitel: 9921

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Ležící dívčí akt
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:00:00
Číslo položky: 9060
Poslední dražitel: 10165

Statek v horách
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  22:10:00
Číslo položky: 9136
Poslední dražitel: 10311

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9057
Poslední dražitel: 9891

Venkovské chalupy
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 50 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9058
Poslední dražitel: 9107

Venkovský rybník
olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9063
Poslední dražitel: 10300

U Vltavy
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč