Statek v horách olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovské chalupy kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 50 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Venkovský rybník olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U Vltavy olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní nálada - U Sv. Hamrů olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pytlák s úlovkem olej na překližce, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen