9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 9118
Poslední dražitel: 10287

Molo v Brsečine
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:30:00
Číslo položky: 9130
Poslední dražitel: 10348

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Andělský orchestr
olej na plátně, 67, 5 x 94 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části plátno protrženo, cca 4 cm, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:25:00

do aukce Květen 2020.