Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9120
Poslední dražitel: 10341

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
akvarel na papíře, 60 x 80 cm, rámováno, rám, malba a papír poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:40:00
Číslo položky: 9119
Poslední dražitel: 10287

Oblačno
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:35:00
Číslo položky: 9118
Poslední dražitel: 10287

Molo v Brsečine
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:30:00
Číslo položky: 9130
Poslední dražitel: 10348

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Andělský orchestr
olej na plátně, 67, 5 x 94 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části plátno protrženo, cca 4 cm, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  20:25:00