Číslo položky: 9162
Poslední dražitel: 10080

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 18 x 25 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:35:00
Číslo položky: 9193
Poslední dražitel: 9003

U Solanských na Horní Bečvě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9192
Poslední dražitel: 9967

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč
olej na překližce, 59 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:25:00
Číslo položky: 9158
Poslední dražitel: 9800

olej na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9191
Poslední dražitel: 7524

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9115
Poslední dražitel: 9493

Kameničky
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:15:00
Číslo položky: 9134
Poslední dražitel: 9783

Milenci u moře
olej na kartonu, 50, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9157
Poslední dražitel: 10387

U lesa
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  21:05:00
Číslo položky: 9166
Poslední dražitel: 9803

Linhart Kamil (1920 - 2006)

Zálivy v Řecku
olej na plátně, 56 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9164
Poslední dražitel: 10358

Balíček Karel (1904 - ?)

Chalupa v Moravské Svratce
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  20:55:00