9 300 000 Kč

Číslo položky: 9161
Poslední dražitel: 10392

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Babí hodina
bibliofilie, soubor 6 leptů, kniha Violy Fischerové, výtisk číslo 171/200
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9094
Poslední dražitel: 9478

Mlhavé ráno
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:20:00
Číslo položky: 9097
Poslední dražitel: 9875

Krynice morska
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1994, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:10:00
Číslo položky: 9075
Poslední dražitel: 10411

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Židovská dívka
olej plátno na kartonu, 17 x 16, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, přípis Nazaret, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9167
Poslední dražitel: 8341

Linhart Kamil (1920 - 2006)

Z podlesí
olej na plátně, 56 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  20:30:00
Číslo položky: 9168
Poslední dražitel: 8342

Linhart Kamil (1920 - 2006)

Středohoří
olej na plátně, 41, 5 x 125 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  20:15:00
Číslo položky: 9169
Poslední dražitel: 9100

Střezivojice
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  20:10:00
Číslo položky: 9236
Poslední dražitel: 10352

Mařák Julius - okruh autora

olej plátno na kartonu, 25, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  23:10:00
Číslo položky: 9265
Poslední dražitel: 10518

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  22:00:00
Číslo položky: 9254
Poslední dražitel: 10370

Nečitelně signováno

Kvetoucí stromy
olej na kartonu, 61 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2016  21:30:00