Krynice morska olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1994, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Židovská dívka olej plátno na kartonu, 17 x 16, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, přípis Nazaret, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen