9 300 000 Kč

Číslo položky: 9187
Poslední dražitel: 10318

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Ženy
tempera na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu štítek z Díla, datováno 1983
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:05:00
Číslo položky: 9190
Poslední dražitel: 7795

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Ležící dívčí akt
akryl na sololitu, 34 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 50 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:00:00
Číslo položky: 9173
Poslední dražitel: 10032

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Motiv z Orlicka
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:55:00
Číslo položky: 9178
Poslední dražitel: 10036

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 92 x 118 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9096
Poslední dražitel: 9621

Paříž, Café La Tartine
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu přípis, signováno PD, nečitelně datováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:40:00
Číslo položky: 9088
Poslední dražitel: 8499

Hospodská scéna
kvaš na papíře, 34, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:30:00
Číslo položky: 9172
Poslední dražitel: 10032

Skály u Nové Vsi
olej na kartonu, 50 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9161
Poslední dražitel: 10392

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Babí hodina
bibliofilie, soubor 6 leptů, kniha Violy Fischerové, výtisk číslo 171/200
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9094
Poslední dražitel: 9478

Mlhavé ráno
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:20:00
Číslo položky: 9097
Poslední dražitel: 9875

Krynice morska
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1994, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:10:00