Venkovský statek olej na plátně, 103 x 120 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízky na Zábřehu (Bystřice pod Hostýnem) olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Blatiny olej na plátně, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina kombinovaná technika na kartonu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiloženi