Číslo položky: 9308
Poslední dražitel: 9612

Kaufmann Karl (1843 - 1905)

Benátky
olej na plátně, 18, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno pseudonymem H. Carnier PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:55:00
Číslo položky: 9323
Poslední dražitel: 9220

Hála Jan (1890 - 1959)

akvarel na papíře, 43 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zahnědlé skvrny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9324
Poslední dražitel: 10274

Hála Jan (1890 - 1959)

Pasáček
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9304
Poslední dražitel: 10125

Venkovský statek
olej na plátně, 103 x 120 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:45:00
Číslo položky: 9284
Poslední dražitel: 9516

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Břízky na Zábřehu (Bystřice pod Hostýnem)
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:40:00
Číslo položky: 9306
Poslední dražitel: 10419

Dubrovník
olej plátno na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:35:00
Číslo položky: 9303
Poslední dražitel: 10604

Windhager Franz (1879 - 1959)

olej na plátně, 66, 5 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:30:00
Číslo položky: 9328
Poslední dražitel: 10623

Studie dravce
akvarel na papíře, 15 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9285
Poslední dražitel: 10415

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Blatiny
olej na plátně, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:25:00
Číslo položky: 9287
Poslední dražitel: 9226

Slavíček Jan (1900 - 1970)

kombinovaná technika na kartonu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiloženi
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč