Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 9126
Poslední dražitel: 9921

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Ležící dívčí akt
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:00:00
Číslo položky: 9060
Poslední dražitel: 10165

Statek v horách
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  22:10:00
Číslo položky: 9136
Poslední dražitel: 10311

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9057
Poslední dražitel: 9891

Venkovské chalupy
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 50 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9058
Poslední dražitel: 9107

Venkovský rybník
olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9063
Poslední dražitel: 10300

U Vltavy
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9065
Poslední dražitel: 10301

Zimní nálada - U Sv. Hamrů
olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 48 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9061
Poslední dražitel: 10351

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:40:00
Číslo položky: 9129
Poslední dražitel: 10346

Sklizeň obilí
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:35:00
Číslo položky: 9068
Poslední dražitel: 10304

Jarní motiv
olej na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno Kaván věnuje PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 41 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2016  21:30:00

do květnové aukce 2018