Krajina olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní krajina olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka s loutnou olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, drobná krakeláž, signováno monogramem W. B. LD, datováno 1930, zezadu přípis tužkou B. Wachsman