Číslo položky: 9078
Poslední dražitel: 10046

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Horská krajina
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9108
Poslední dražitel: 7610

Ženatá Kamila (* 1953)

Moderní kompozice
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9067
Poslední dražitel: 10353

olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:15:00
Číslo položky: 9092
Poslední dražitel: 7924

olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9138
Poslední dražitel: 10088

Dívka z Paříže
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:00:00
Číslo položky: 9089
Poslední dražitel: 10341

Jerome klapka Jerome
lept, 33 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, 145/200, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:50:00
Číslo položky: 9142
Poslední dražitel: 10091

Monogram B. W.

Dívka s loutnou
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, drobná krakeláž, signováno monogramem W. B. LD, datováno 1930, zezadu přípis tužkou B. Wachsman
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9090
Poslední dražitel: 9914

Žena v krajině
kombinovaná technika na papíře, 19 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  20:45:00
Číslo položky: 9091
Poslední dražitel: 10428

Manželský trojúhelník
barevná litografie, 42 x 24 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, 37/50, datováno 1976
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9128
Poslední dražitel: 8923

Podzemná - Suchardová Anna (1909 - 1996)

V kavárně
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč