Číslo položky: 9066
Poslední dražitel: 10395

Kopecký Bohdan (1928 - 2010)

Cesta
olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  22:05:00
Číslo položky: 9295
Poslední dražitel: 10083

Nečitelně signováno

Hospodská scéna
olej na dřevě, 20, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9294
Poslední dražitel: 10394

Monogram J. N. (Jan Nowopacký ?)

Partie ze Solné Komory
olej plátno na kartonu, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:55:00
Číslo položky: 9270
Poslední dražitel: 10373

Průhled palachem
olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:50:00
Číslo položky: 9271
Poslední dražitel: 9978

Krajina pod Kletí
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9276
Poslední dražitel: 10409

Stromy u řeky
olej na plátně, 65, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 25 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:45:00
Číslo položky: 9293
Poslední dražitel: 10388

Nečitelně signováno

Alpská romantická krajina
olej na dřevě, 20, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy popraskaná, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9171
Poslední dražitel: 10514

Bez názvu
barevná litografie, 38 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, přeložky, signováno PD, 17/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:15:00
Číslo položky: 9176
Poslední dražitel: 7798

Pleso ve skalách
kombinovaná technika na kartonu, 33 x 45 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9071
Poslední dražitel: 10233

Po zimě
olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:10:00