Číslo položky: 9072
Poslední dražitel: 10098

Staré chalupy
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 850 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:00:00
Číslo položky: 9082
Poslední dražitel: 10337

Skulbtura v zahradě
pastel na papíře, 28 x 40, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:55:00
Číslo položky: 9085
Poslední dražitel: 10250

Vodník
kombinovaná technika na papíře, 44 x 31 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:45:00
Číslo položky: 9081
Poslední dražitel: 10248

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Mateřství
kombinovaná technika na papíře, 54 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno na paspartě LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:40:00
Číslo položky: 9110
Poslední dražitel: 10451

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Matka Boží s děťátkem
olej na plátně, 56 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:35:00
Číslo položky: 9122
Poslední dražitel: 10277

Nesignováno

Poloakt
olej na kartonu, 51, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, , nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9083
Poslední dražitel: 8248

Práce na poli
tuš na papíře, 27, 5 x 19 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:25:00
Číslo položky: 9084
Poslední dražitel: 9795

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Pohled na chrám sv. Víta
akvarel, tuš na papíře, 24 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9087
Poslední dražitel: 10371

Stojloff

Lovecký motiv
olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9079
Poslední dražitel: 10246

Karmazín Jiří (* 1932)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 60, 5 x 135 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:20:00