9 300 000 Kč

Číslo položky: 9149
Poslední dražitel: 7948

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9131
Poslední dražitel: 10307

Trosky v zimě
olej na kartonu, 40, 5 x 52, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:00:00
Číslo položky: 9135
Poslední dražitel: 8711

Počátek jara ve Viganticích
olej na plátně, 47, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu autorův přípis tužkou, signováno PD, datováno 1937 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:50:00
Číslo položky: 9102
Poslední dražitel: 9586

Srnec vytlouká
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:40:00
Číslo položky: 9101
Poslední dražitel: 10275

Z Křižáneckých mezí
olej na plátně, 73 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1952, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:35:00
Číslo položky: 9100
Poslední dražitel: 9997

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:30:00
Číslo položky: 9069
Poslední dražitel: 10039

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Cestou na mši
olej na kartonu, 32 x 41, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9078
Poslední dražitel: 10046

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Horská krajina
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9108
Poslední dražitel: 7610

Ženatá Kamila (* 1953)

Moderní kompozice
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9067
Poslední dražitel: 10353

olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:15:00