Číslo položky: 9152
Poslední dražitel: 10298

Schwalb Marie (1865 - ?)

V interiéru
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s přípisem München LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:45:00
Číslo položky: 9153
Poslední dražitel: 10230

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9155
Poslední dražitel: 10388

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Bez názvu
koláž fixovaná na sololitu, 29 x 34 cm, rámováno, mírně poškozeno, nesignováno, přímý dar autora malíři K. Linhartovi, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9095
Poslední dražitel: 9748

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:40:00
Číslo položky: 9093
Poslední dražitel: 10256

olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem "u Svob. Hamrů", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:30:00
Číslo položky: 9133
Poslední dražitel: 10466

olej na plátně, 105 x 135 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:25:00
Číslo položky: 9140
Poslední dražitel: 10290

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Z Pozávodí (Nový Hrozenkov)
olej na plátně, 59 x 76 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9086
Poslední dražitel: 10252

Paraplíčko - studie
tužka na papíře, 41, 5 x 32, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:10:00
Číslo položky: 9132
Poslední dražitel: 9389

Kvetoucí paseka s bažantem
olej na kartonu, 40 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9070
Poslední dražitel: 10328

Commedia dell´arte
tříbarevná suchá jehla, 29 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:05:00