Číslo položky: 9310
Poslední dražitel: 10610

Zima v Českém ráji
olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:40:00
Číslo položky: 9279
Poslední dražitel: 10607

Trampota Jan (1889 - 1942)

olej na kartonu, 71, 5 x 107, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, karton zvlněn, signováno PD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 48 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:35:00
Číslo položky: 9290
Poslední dražitel: 10596

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Pustiny pod Orlickými horami
olej na kartonu, 49, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:30:00
Číslo položky: 9257
Poslední dražitel: 9694

Kachny na rybníce
olej na plátně, 49, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 80 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9243
Poslední dražitel: 10562

Jakub František (1875 - 1940)

Studie jara
olej na překližce, 54, 5 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:10:00
Číslo položky: 9256
Poslední dražitel: 10384

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9302
Poslední dražitel: 10604

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Po koupeli
olej na překližce, 54, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9320
Poslední dražitel: 10598

Krajina s chalupou
olej na lepence, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9321
Poslední dražitel: 8429

Krajina s chalupami
olej na lepence, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9288
Poslední dražitel: 10101

Jaro na horách u Miřetína
kombinovaná technika na kartonu, 34, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:55:00