Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 9147
Poslední dražitel: 10290

Nesignováno

Tůňka
olej na plátně, 65, 5 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na 2 místech plátno vybouleno, záplata, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  20:40:00
Číslo položky: 9163
Poslední dražitel: 8685

Dva motýli a dívka
lept, 38 x 37 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, signováno UD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9111
Poslední dražitel: 10265

Pozdravy ze Španělska
barevná litografie, 64 x 49 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 17/65, léto 1980, na zadní straně štítek z Díla
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 150 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  20:30:00
Číslo položky: 9159
Poslední dražitel: 10443

olej na překližce, 60 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  20:20:00
Číslo položky: 9113
Poslední dražitel: 9197

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Alej
olej na plátně, 65, 5 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2016  20:10:00
Číslo položky: 9146
Poslední dražitel: 9502

Baletka
kombinovaná technika na papíře, 27 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9151
Poslední dražitel: 10244

Saudek Kája (1935 - 2015)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 40, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, místy zažloutlé skvrny a přeložky, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:50:00
Číslo položky: 9154
Poslední dražitel: 10289

Podzimní nálada v bukovém lese
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, zezadu razítko autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9152
Poslední dražitel: 10298

Schwalb Marie (1865 - ?)

V interiéru
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s přípisem München LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  21:45:00
Číslo položky: 9153
Poslední dražitel: 10230

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do únorové aukce 2020.