Číslo položky: 9253
Poslední dražitel: 9589

olej na dřevě, 26, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9246
Poslední dražitel: 10416

Břízy
olej na plátně, 75, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:55:00
Číslo položky: 9226
Poslední dražitel: 10438

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ruce
13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, sign. v kameni, 13. list signován autorem, volně loženo v papírových deskách, rok výtisku 1943, edice Ráj knihomilů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:45:00
Číslo položky: 9195
Poslední dražitel: 10353

Nesignováno

Sourozenci
olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:20:00
Číslo položky: 9245
Poslední dražitel: 10537

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Chodská madona
olej na překližce, 76 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9242
Poslední dražitel: 10150

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Kostel sv. Mikuláše
olej na kartonu, 50, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:10:00
Číslo položky: 9215
Poslední dražitel: 10483

Nečitelně signováno

Romantická krajina s hradem
olej na plátně, 95 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:05:00
Číslo položky: 9225
Poslední dražitel: 9557

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Sedící dívčí akt
olej na kartonu, 41, 5 x 34, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9186
Poslední dražitel: 10463

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Pasačka
olej na plátně, 56 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  21:00:00
Číslo položky: 9209
Poslední dražitel: 9014

Podzim na Prostřední Bečvě u Rožnova
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2016  20:45:00