Číslo položky: 9098
Poslední dražitel: 10464

Benka Martin (1888 - 1971)

Kachny na rybníce
olej na kartonu, 49 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, restaurováno, signováno LD, datováno 1917 ?, zezadu přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:10:00
Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 9398

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 9282
Poslední dražitel: 9254

U splavu
olej na lepence, 52, 5 x 67, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:05:00
Číslo položky: 9255
Poslední dražitel: 10588

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:00:00
Číslo položky: 9269
Poslední dražitel: 9962

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Napětí prostoru
olej na plátně, 65 x 99 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, zezadu autorský štítek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 125 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 9059
Poslední dražitel: 10399

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Užhorodský zámek
olej na plátně, 63, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 321 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:50:00
Číslo položky: 9278
Poslední dražitel: 10606

Nesignováno (Jan Trampota?)

Domy
olej na plátně, 61, 5 x 79, 5 cm, nerámováno, malba a plátno poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9286
Poslední dražitel: 10444

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 40, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:45:00
Číslo položky: 9268
Poslední dražitel: 10539

olej plátno na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:40:00
Číslo položky: 9283
Poslední dražitel: 10590

Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 41 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč