Číslo položky: 9109
Poslední dražitel: 9802

Balíček Karel (1904 - ?)

Venkovský rybník
olej na plátně, 59, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2016  20:05:00
Číslo položky: 9150
Poslední dražitel: 10097

Oboustranný obraz - Jarní nálada u Železnice
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 65 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:30:00
Číslo položky: 9127
Poslední dražitel: 10080

Všesokolský slet
olej na plátně, 69, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, drobné oděrky, zezadu razítko, signováno PD s přípisem skiza, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 284 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:10:00
Číslo položky: 9149
Poslední dražitel: 7948

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:05:00
Číslo položky: 9131
Poslední dražitel: 10307

Trosky v zimě
olej na kartonu, 40, 5 x 52, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  22:00:00
Číslo položky: 9135
Poslední dražitel: 8711

Počátek jara ve Viganticích
olej na plátně, 47, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu autorův přípis tužkou, signováno PD, datováno 1937 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:50:00
Číslo položky: 9102
Poslední dražitel: 9586

Srnec vytlouká
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:40:00
Číslo položky: 9101
Poslední dražitel: 10275

Z Křižáneckých mezí
olej na plátně, 73 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1952, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:35:00
Číslo položky: 9100
Poslední dražitel: 9997

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:30:00
Číslo položky: 9069
Poslední dražitel: 10039

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Cestou na mši
olej na kartonu, 32 x 41, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016  21:20:00