9 300 000 Kč

Číslo položky: 9326
Poslední dražitel: 10575

Slavíček Antonín (1870 - 1910)

tužka na papíře, 19, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, místy zahnědlé skvrny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:15:00
Číslo položky: 9291
Poslední dražitel: 10610

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Květinové zátiší
olej na překližce, 76 x 100 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, překližka popraskaná po celé kompozici, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:10:00
Číslo položky: 9309
Poslední dražitel: 10460

Piazetta
barevná litografie, 19 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 175/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9289
Poslední dražitel: 10391

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 80 x 65 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 19. století?
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:05:00
Číslo položky: 9315
Poslední dražitel: 10277

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Partie od Rožnova ze Zašové
olej na kartonu, 34 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9296
Poslední dražitel: 10391

Zasněžená Praha
olej na kartonu, 51, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  22:20:00
Číslo položky: 9275
Poslední dražitel: 10376

Břízy
olej na kartonu, 56 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certfikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  22:15:00
Číslo položky: 9066
Poslední dražitel: 10395

Kopecký Bohdan (1928 - 2010)

Cesta
olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  22:05:00
Číslo položky: 9295
Poslední dražitel: 10083

Nečitelně signováno

Hospodská scéna
olej na dřevě, 20, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9294
Poslední dražitel: 10394

Monogram J. N. (Jan Nowopacký ?)

Partie ze Solné Komory
olej plátno na kartonu, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:55:00