Ruce 13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, sign. v kameni, 13. list signován autorem, volně loženo v papírových deskách, rok výtisku 1943, edice Ráj knihomilů
Chodská madona olej na překližce, 76 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzim na Prostřední Bečvě u Rožnova olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen