9 300 000 Kč

Číslo položky: 9183
Poslední dražitel: 10534

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:15:00
Číslo položky: 9179
Poslední dražitel: 9524

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Chtěla bych, pane doktore, znát jako vy, tolik jazyků
kombinovaná technika na papíře, 21 x 16 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, pasparta, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:10:00
Číslo položky: 9189
Poslední dražitel: 10484

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Zátiší s poháry
olej na kartonu, 44 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:30:00
Číslo položky: 9174
Poslední dražitel: 9808

Kopretiny
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 59, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:10:00
Číslo položky: 9190
Poslední dražitel: 7795

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Ležící dívčí akt
akryl na sololitu, 34 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 50 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:00:00
Číslo položky: 9173
Poslední dražitel: 10032

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Motiv z Orlicka
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:55:00
Číslo položky: 9178
Poslední dražitel: 10036

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 92 x 118 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9096
Poslední dražitel: 9621

Paříž, Café La Tartine
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu přípis, signováno PD, nečitelně datováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:40:00
Číslo položky: 9088
Poslední dražitel: 8499

Hospodská scéna
kvaš na papíře, 34, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  21:30:00
Číslo položky: 9172
Poslední dražitel: 10032

Skály u Nové Vsi
olej na kartonu, 50 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč