9 300 000 Kč

Číslo položky: 8384
Poslední dražitel: 9611

Mudroch Bedřich (1898 - 1962)

Domy
olej na kartonu, 37 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8306
Poslední dražitel: 9519

Stein V.

Sběr obilí
olej na plátně, 36, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8311
Poslední dražitel: 8655

Suchdol u Prahy
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8310
Poslední dražitel: 8682

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

Jiřiny
olej na plátně, 45, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8336
Poslední dražitel: 8183

Pešek Luděk (1919 - 1999)

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8394
Poslední dražitel: 9742

Čejka Jan (1888 - 1934)

Domky
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8305
Poslední dražitel: 9197

olej na kartonu, 48 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem Paris, datováno 1937
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8321
Poslední dražitel: 9529

Nečitelně signováno

Zima
olej na plátně, 70 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8380
Poslední dražitel: 9697

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Jelen
kolorovaná litografie, 54, 5 x 55 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8398
Poslední dražitel: 7546

Koupání
kombinovaná technika na papíře, 32 x 47 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč