Zasněžené chalupy olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Starý mlýn olej na plátně, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé dolní části 2 x protrženo, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Lesní říčka kvaš na lepence, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla Ant. Hudečka od syna St. Hudečka, 1. pol. 20. století