Číslo položky: 8403
Poslední dražitel: 8804

Liška s úlovkem
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  22:20:00
Číslo položky: 8375
Poslední dražitel: 9567

Jeseníky
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  22:00:00
Číslo položky: 8340
Poslední dražitel: 8873

Paganini II
suchá jehla, 28 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:50:00
Číslo položky: 8372
Poslední dražitel: 9264

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8338
Poslední dražitel: 8758

Letní potok
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:45:00
Číslo položky: 8354
Poslední dražitel: 9266

Paganini
kombinovaná technika na papíře, 14 x 7, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 28 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8370
Poslední dražitel: 9680

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Zákoutí Paříže
kombinovaná technika na sololitu, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, z rodinné pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8362
Poslední dražitel: 8814

Nesignováno

Alpská krajina
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:40:00
Číslo položky: 8345
Poslední dražitel: 9148

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

V zahradě
olej na dřevě, 25, 5 x 49 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:35:00
Číslo položky: 8285
Poslední dražitel: 9304

Langer Karel (1878 - 1947)

V zahradě
olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:30:00