9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 9258
Poslední dražitel: 9121

Jelen v říji
olej na plátně, 85, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:55:00
Číslo položky: 9305
Poslední dražitel: 8311

Lesní interiér
olej na plátně, 46 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 79 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:45:00
Číslo položky: 9277
Poslední dražitel: 10594

Podvečerní krajina
olej na překližce, 20, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 850 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:35:00
Číslo položky: 9280
Poslední dražitel: 9609

Tání u Vítanova
olej na kartonu, 24, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9292
Poslední dražitel: 8978

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Příliv s lodí
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:30:00
Číslo položky: 9064
Poslední dražitel: 10391

Tůňka
olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:25:00
Číslo položky: 9244
Poslední dražitel: 10568

V zátiší
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9274
Poslední dražitel: 8776

Ponocný
kombinovaná technika na papíře (akvarel, tuš, běloba), 12, 5 x 10, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním v dolní části, datováno 1951, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 9300
Poslední dražitel: 10603

Říjen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:20:00
Číslo položky: 9322
Poslední dražitel: 10618

olej na kartonu, 100 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do aukce Červen 2020.