Číslo položky: 8829
Poslední dražitel: 10093

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 8833
Poslední dražitel: 10153

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Krajina ve žních
olej na plátně, 65, 5 x 92, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na 2 místech plátno protrženo, záplaty, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8932
Poslední dražitel: 9705

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

uhel na papíře, 68, 5 x 54 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8993
Poslední dražitel: 9977

Chalupa
olej na lepence, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8925
Poslední dražitel: 9755

Ovocné zátiší
barevná litografie, 37 x 44 cm, rámováno, rám silně poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8828
Poslední dražitel: 9599

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, signováno tužkou LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8834
Poslední dražitel: 9935

Drtikol František (1883 - 1961)

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8868
Poslední dražitel: 10178

Thoma Josef (1828 - 1899)

Alpská krajina s vodopádem
olej na plátně, 100 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8844
Poslední dražitel: 10202

Riegel Jaroslav (1893 - 1995)

V přístavu
olej na plátně, 35 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8832
Poslední dražitel: 9846

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, pasparta, zaskleno, volně loženo, 97/200, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:00:00