Číslo položky: 8897
Poslední dražitel: 10173

Antoš Václav (1878 - 1938)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 49 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8902
Poslední dražitel: 9483

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Šotek
perokresba, 15, 5 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, zezadu přípis "satyrická příloha Palečka z roku 1883", 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8894
Poslední dražitel: 10167

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

První sníh - Jeseníky
olej na plátně, 25, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8901
Poslední dražitel: 10201

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ilustrace
perokresba, 7, 5 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8893
Poslední dražitel: 10242

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Zámecké schody
olej na kartonu, 50 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8900
Poslední dražitel: 9010

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ilustrace k Palečkovi
perokresba, 7, 5 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, zezadu přípis "Paleček, rok 1887, str. 164", 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8895
Poslední dražitel: 7711

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Z dětské říše
perokresba, 16 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem A PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8871
Poslední dražitel: 9974

olej na papíře, 30 x 40, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:05:00
Číslo položky: 8836
Poslední dražitel: 10155

Zasněžená chalupa
olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, v horní části odpadlá malba cca 1 cm, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8845
Poslední dražitel: 8771

Prokop Josef (1889 - ?)

olej na plátně, 64 x 74 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:50:00