Lesní zátiší olej na kartonu, 42 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Baletka olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní zátiší olej na plátně, 89, 5 x 89, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ranní ovoce olej na kartonu, 70, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled do kraje olej na kartonu, 25 x 31,5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky olej na plátně, 140, 5 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, uprostřed obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1906