Číslo položky: 8955
Poslední dražitel: 10223

olej na kartonu, 42 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8835
Poslední dražitel: 10020

Baletka
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 60 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 9001
Poslední dražitel: 8036

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89, 5 x 89, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8918
Poslední dražitel: 10184

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Ranní ovoce
olej na kartonu, 70, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8923
Poslední dražitel: 10273

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na kartonu, 25 x 26 cm, rámováno, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9023
Poslední dražitel: 10294

Boštík Václav (1913 - 2005)

Bez názvu
kombinovaná technika na papíře, 35 x 33, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 9056
Poslední dražitel: 10187

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 31,5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 8917
Poslední dražitel: 10171

Sluky
olej na kartonu, 48 x 64 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 9040
Poslední dražitel: 10270

Horký František (1879 - 1953)

olej na plátně, 140, 5 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, uprostřed obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 46 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:05:00
Číslo položky: 8854
Poslední dražitel: 10219

Diana na lovu
lept, 86 x 56 cm, rámováno, zaskleno, papír místy poškozen, přeložky, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:00:00