Číslo položky: 9036
Poslední dražitel: 10284

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 43 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:00:00
Číslo položky: 8699
Poslední dražitel: 10037

Placatka Ladislav (1923 - 1996)

Zátiší s hodinami
olej na kartonu, 41 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  22:10:00
Číslo položky: 8745
Poslední dražitel: 10060

Antické zátiší
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  22:05:00
Číslo položky: 9012
Poslední dražitel: 7669

Sedlecký Zbyněk (* 1976)

Ptáčci II
olej na plátně, 200 x 200 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2001
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 8979
Poslední dražitel: 9337

Nečitelně signováno

Konvolut čtyř kolorovaných leptů a dřevorytů
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8974
Poslední dražitel: 10273

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

pastel na papíře, 49, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8975
Poslední dražitel: 10300

Horská krajina
pastel na papíře, 17 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8973
Poslední dražitel: 10299

Javořina ze slovenské strany
pastel na papíře, 22, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8965
Poslední dražitel: 10253

Jaro
kombinovaná technika na papíře, 42 x 29, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno LD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8924
Poslední dražitel: 10072

Pražské střechy
olej na plátně, 103 x 88 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:15:00