Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8836
Poslední dražitel: 10155

Zasněžená chalupa
olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, v horní části odpadlá malba cca 1 cm, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8845
Poslední dražitel: 8771

Prokop Josef (1889 - ?)

olej na plátně, 64 x 74 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8843
Poslední dražitel: 9954

Brož Josef (1904 - 1980)

Kavárna na pláži
tempera na papíře, 37 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 8839
Poslední dražitel: 10182

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Orientální motiv
olej na překližce, 41 x 30, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 8841
Poslední dražitel: 10129

Balíček Karel (1904 - ?)

Zimní potok
olej na kartonu, 50, 5 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8831
Poslední dražitel: 7402

Ilustrace
kvaš na papíře, 34, 5 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 8829
Poslední dražitel: 10093

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 8833
Poslední dražitel: 10153

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Krajina ve žních
olej na plátně, 65, 5 x 92, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na 2 místech plátno protrženo, záplaty, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8932
Poslední dražitel: 9705

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

uhel na papíře, 68, 5 x 54 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8993
Poslední dražitel: 9977

Chalupa
olej na lepence, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

do květnové aukce 2018