Číslo položky: 8827
Poslední dražitel: 9935

Drtikol František (1883 - 1961)

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8830
Poslední dražitel: 9711

Tetřeví souboj
olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis "Výstava v ČKD Slaný", signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  20:55:00