Číslo položky: 8941
Poslední dražitel: 9253

Nízké Tatry
olej plátno na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8942
Poslední dražitel: 7558

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

kolorovaný dřevoryt, 43 x 59 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8931
Poslední dražitel: 10077

Kohut R.

Kachny na rybníce
olej na plátně, 78 x 108 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:05:00
Číslo položky: 8876
Poslední dražitel: 10039

Mezi chalupami
olej plátno na kartonu, 29, 5 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8877
Poslední dražitel: 8155

Rybník za vsí
olej plátno na kartonu, 29, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 15 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 8919
Poslední dražitel: 10068

Boehm Eduard - okruh autora

Alpská krajina s jezerem
olej na plátně, 55 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, dodatečně dopsaný datum 1904
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8899
Poslední dražitel: 10253

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ukřižování
barevná litografie, 46, 5 x 31 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 27/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8880
Poslední dražitel: 10115

Konvolut cca 60 ks grafik, leptů, suchých jehel

Konvolut cca 60 kusů grafik, vše volně loženo, zachovalý stav, autoři: A. Born, L. Jiřincová, V. Komárek, C. Bouda, M. Švabinský, J. Liesler aj.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 8885
Poslední dražitel: 10149

Cesta hájem
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8875
Poslední dražitel: 9264

Lávka na Nežárce
olej na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:40:00