Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 8925
Poslední dražitel: 9755

Ovocné zátiší
barevná litografie, 37 x 44 cm, rámováno, rám silně poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8828
Poslední dražitel: 9599

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, signováno tužkou LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8834
Poslední dražitel: 9935

Drtikol František (1883 - 1961)

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8868
Poslední dražitel: 10178

Thoma Josef (1828 - 1899)

Alpská krajina s vodopádem
olej na plátně, 100 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8844
Poslední dražitel: 10202

Riegel Jaroslav (1893 - 1995)

V přístavu
olej na plátně, 35 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8832
Poslední dražitel: 9846

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, pasparta, zaskleno, volně loženo, 97/200, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8827
Poslední dražitel: 9935

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8830
Poslední dražitel: 9711

Tetřeví souboj
olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis "Výstava v ČKD Slaný", signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

do květnové aukce 2018