Číslo položky: 8950
Poslední dražitel: 10260

Nečitelně signováno

K večeru na Labi
olej plátno na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:35:00
Číslo položky: 9014
Poslední dražitel: 10157

Reinerová Zdenka (* 1957)

Mezi kameny
olej na plátně, 73 x 56 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:30:00
Číslo položky: 9015
Poslední dražitel: 10340

Emler František (1912 - 1992)

Tání na Vysočině
olej na papíře, 34, 5 x 94 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8948
Poslední dražitel: 10221

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:25:00
Číslo položky: 8947
Poslední dražitel: 10176

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

olej na kartonu, 35 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:20:00
Číslo položky: 9016
Poslední dražitel: 10226

Seidl Jaromír (1893 - ?)

Chotěbořsko
olej na kartonu, 35, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8946
Poslední dražitel: 8614

Kačírek Vlastimil (1895 - ?)

Odpoledne v lese
olej na kartonu, 35, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:15:00
Číslo položky: 8943
Poslední dražitel: 10217

Škrabánek František (1901 - 1971)

Kupky sena
olej na kartonu, 43 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 9022
Poslední dražitel: 10246

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Portrét staré ženy
akvarel na papíře, 32 x 49 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9003
Poslední dražitel: 10128

Mařák Julius Edvard - okruh autora

Kameny na mýtině
olej na plátně, 36 x 46 cm, rámováno, malba poškozena, plátno původně protrženo, záplata, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:55:00