9 300 000 Kč

Číslo položky: 9026
Poslední dražitel: 10249

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 37, 5 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 9035
Poslední dražitel: 9833

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberská Trúba
barevná litografie, 44 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 9002
Poslední dražitel: 7786

Procházka František X. (1887 - 1950)

Motiv z Brandýsa nad Labem
olej na kartonu, 54 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:40:00
Číslo položky: 9043
Poslední dražitel: 8944

Augusta A.

olej na plátně, 50 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno na jednom místě protrženo - záplata, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8977
Poslední dražitel: 10109

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:35:00
Číslo položky: 9012
Poslední dražitel: 7669

Sedlecký Zbyněk (* 1976)

Ptáčci II
olej na plátně, 200 x 200 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2001
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 8974
Poslední dražitel: 10273

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

pastel na papíře, 49, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8965
Poslední dražitel: 10253

Jaro
kombinovaná technika na papíře, 42 x 29, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno LD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8924
Poslední dražitel: 10072

Pražské střechy
olej na plátně, 103 x 88 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 8941
Poslední dražitel: 9253

Nízké Tatry
olej plátno na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  21:10:00