9 300 000 Kč

Číslo položky: 8898
Poslední dražitel: 9875

Škrabánek František (1901 - 1971)

U Herálce
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8870
Poslední dražitel: 9248

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8869
Poslední dražitel: 9428

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8858
Poslední dražitel: 10183

Karmazín Jiří (* 1932)

olej na plátně, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:20:00
Číslo položky: 8933
Poslední dražitel: 10223

Piepenhagen August - okruh autora

olej na lepence, 10, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD (dosignováno ?), datováno 1852
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:55:00
Číslo položky: 8938
Poslední dražitel: 9911

Peca Josef (1923 - 1982)

Hlava dívky
olej na sololitu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8936
Poslední dražitel: 10092

Benda Jan (1897 - 1967)

olej na sololitu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8897
Poslední dražitel: 10173

Antoš Václav (1878 - 1938)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 49 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8893
Poslední dražitel: 10242

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Zámecké schody
olej na kartonu, 50 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8871
Poslední dražitel: 9974

olej na papíře, 30 x 40, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:05:00