Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 9029
Poslední dražitel: 9044

Urbánek Josef (1914 - 1980)

Piran
olej na plátně, 50 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno poškozeno, signováno LD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:40:00
Číslo položky: 9043
Poslední dražitel: 8944

Augusta A.

olej na plátně, 50 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno na jednom místě protrženo - záplata, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8977
Poslední dražitel: 10109

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:35:00
Číslo položky: 9025
Poslední dražitel: 10219

Nečitelně signováno

Bretaň
olej na plátně, 40, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:30:00
Číslo položky: 9030
Poslední dražitel: 10147

Nečitelně signováno

olej na plátně, 76, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8934
Poslední dražitel: 10079

Mánesová Amalie (1817 - 1883)

Romantická krajina s hradem
kombinovaná technika na papíře, 10, 5 x 12, 5 cm, ovál, rámováno, zaskleno, signováno UD, datováno 1843 ?
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:20:00
Číslo položky: 9044
Poslední dražitel: 9401

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Jaro
barevná litografie, 31, 5 x 26 ,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1992
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8929
Poslední dražitel: 10191

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
pastel na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 9042
Poslední dražitel: 10156

Bino Josef (1881 - 1947)

Potok v zimě
olej na plátně, 72 x 92, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8928
Poslední dražitel: 10191

Drobík Alexander (1890 - 1968)

Alpská krajina
olej na plátně, 75 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:05:00

do aukce Září 2020.