Číslo položky: 8926
Poslední dražitel: 10158

Alej v Kroměříži v zimě
barevný lept, 30 x 34 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8890
Poslední dražitel: 10049

Neytková Anna

olej na plátně, 50 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8910
Poslední dražitel: 10063

Hlubučková - Soukupová Natálie (1888 - 1965)

Kozákov v zimě
olej na plátně, 62 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8887
Poslední dražitel: 9053

Bukáček František (1910 - ?)

Pivoňky
olej na plátně, 108 x 83 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 8904
Poslední dražitel: 10058

Nečitelně signováno

Plachetnice
olej na plátně, 59, 5 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8883
Poslední dražitel: 9642

Chalupa v zimě
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 8889
Poslední dražitel: 10230

Nečitelně signováno

Dívky v krojích
olej na plátně, 48 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8886
Poslední dražitel: 8109

Beneš Karel (1881 - 1941)

U obecního lesa
olej na kartonu, 34, 5 x 44 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:40:00
Číslo položky: 8884
Poslední dražitel: 10044

Lesní potok
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:30:00
Číslo položky: 8882
Poslední dražitel: 10147

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na plátně, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:25:00