Číslo položky: 8909
Poslední dražitel: 10061

Rérych Jaroslav (1888 - 1965)

Motiv z Havlíčkova Brodu
olej na plátně, 44, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, z rodinné pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8906
Poslední dražitel: 10063

Chalupa v zimě
barevná litografie, 34 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zasleno, signováno tužkou PD, číslo 72, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8905
Poslední dražitel: 10059

Svoboda Jaro (1901 - ?)

U řeky
olej na kartonu, 50 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8870
Poslední dražitel: 9248

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8892
Poslední dražitel: 10050

Bělský František V. (1884 - 1968)

Větrník
akvarel na kartonu, 19, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:05:00
Číslo položky: 8896
Poslední dražitel: 10053

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Zima
olej na kartonu, 25, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8891
Poslední dražitel: 10122

Nečitelně signováno

Odpočinek
lept, 35 x 44 cm, ovál, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, nečitelně signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 8869
Poslední dražitel: 9428

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8861
Poslední dražitel: 10100

Nečitelně signováno

Stařec s dýmkou
olej na plátně, 30 x 24 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:35:00
Číslo položky: 8860
Poslední dražitel: 10173

Myslbek

olej plátno na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:30:00