Číslo položky: 8874
Poslední dražitel: 9055

Stoh
olej na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba poškozena, datováno 1958
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:30:00
Číslo položky: 8878
Poslední dražitel: 10113

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Konec 50. let
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 20, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8873
Poslední dražitel: 8652

Z Černé u Lomnice
olej na kartonu, 26 x 33, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:05:00
Číslo položky: 8872
Poslední dražitel: 9052

Za stodolou, Lásenice
olej plátno na kartonu, 25 x 32 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2016  20:00:00
Číslo položky: 8903
Poslední dražitel: 10231

Nečitelně signováno

Muž v kroji
olej plátno na kartonu, 39 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, zezadu nečitelný přípis a razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  22:05:00
Číslo položky: 8967
Poslední dražitel: 10103

Skála Vít (1883 - 1967)

olej na kartonu, 35 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8968
Poslední dražitel: 10104

Skála Vít (1883 - 1967)

Beskydy
olej plátno na kartonu, 22 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8888
Poslední dražitel: 7804

Chalupa
olej plátno na kartonu, 38, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8907
Poslední dražitel: 10060

Rérych Jaroslav (1888 - 1965)

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba v dolní části uprostřed odpadlá, signováno LD, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8927
Poslední dražitel: 10227

Štramberk
olej na kartonu, 40 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč