Muž v kroji olej plátno na kartonu, 39 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, zezadu nečitelný přípis a razítko, 1. pol. 20. století
Lesní zátiší olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba v dolní části uprostřed odpadlá, signováno LD, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora