Číslo položky: 8981
Poslední dražitel: 7771

Navrátil Josef Matěj (1798 - 1865)

Přímořská krajina
kombinovaná technika na papíře, miniatura, 4 x 6 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu autorovo věnování, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:25:00
Číslo položky: 8853
Poslední dražitel: 10188

Fürst Jindřich (1873 - 1943)

olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:20:00
Číslo položky: 8982
Poslední dražitel: 10317

kombinovaná technika na papíře, miniatura, 5 x 8 cm výřez pasparty, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu autorovo věnování, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8984
Poslední dražitel: 10243

Kozina (Klimeš ml.) Bohumil (1881 - ?)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 99, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:15:00
Číslo položky: 9021
Poslední dražitel: 8847

Nesignováno

akvarel na papíře, 32, 5 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9052
Poslední dražitel: 10292

Nečitelně signováno

Pohled na antické město
olej na plátně, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9053
Poslední dražitel: 10349

Nečitelně signováno

Kluk s beranem
olej na sololitu, 44 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8915
Poslední dražitel: 10258

Matejko Stefan (1871 - 1933)

Spolupracovníci
akvarel na papíře, 30 x 20, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:05:00
Číslo položky: 9051
Poslední dražitel: 10291

Borgella Frédéric (1833 - 1901)

Ranní toaleta
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9050
Poslední dražitel: 10290

Blažková Ema (1924 - 2003)

Zimní Praha
olej na kartonu, 30, 5 x 78, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:00:00