Číslo položky: 8866
Poslední dražitel: 10032

Nečitelně signováno

Plachetnice
olej na plechu, 16 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:15:00
Číslo položky: 8865
Poslední dražitel: 10031

Nečitelně signováno

Zbojník
perokresba, 10, 5 x 12, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, zažloutlé skvrny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 8864
Poslední dražitel: 9670

Stan
litografie, 8, 5 x 11, 5 cm, nerámováno, volně loženo, autorský tisk, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:05:00
Číslo položky: 9013
Poslední dražitel: 9958

Bořecký Karel

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 44 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:00:00
Číslo položky: 8908
Poslední dražitel: 10061

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  23:00:00
Číslo položky: 8966
Poslední dražitel: 10102

olej na kartonu, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 8940
Poslední dražitel: 10084

Zajatecký tábor
olej plátno na kartonu, 28 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:55:00
Číslo položky: 8969
Poslední dražitel: 10103

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na plátně, 56 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8911
Poslední dražitel: 10063

Rérych Jaroslav (1888 - 1965)

olej na plátně, 69, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, z rodinné pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8898
Poslední dražitel: 9875

Škrabánek František (1901 - 1971)

U Herálce
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  21:35:00