Číslo položky: 8922
Poslední dražitel: 9732

Lesní cesta
kombinovaná technika na kartonu, 49, 5 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 9041
Poslední dražitel: 9427

olej na kartonu, 39 x 27, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9045
Poslední dražitel: 9401

Husáriková Jindra (* 1931)

Moderní kompozice
kombinovaná technika, 43 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 8856
Poslední dražitel: 7977

Ranní trávy
lept, 24, 5 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 49/60, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8921
Poslední dražitel: 10222

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8855
Poslední dražitel: 9863

Krkonošská nevěsta
lept, 26 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 26/55, zezadu přípis tužkou "lept 81, 600 ks", 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 9020
Poslední dražitel: 10336

Nečitelně signováno

Zimní slunko
tužka na papíře, 42 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, zezadu štítek z výstavy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9027
Poslední dražitel: 8851

Urbánek Josef (1914 - 1980)

Milenci na pláži
olej na plátně, 92 x 116 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:40:00
Číslo položky: 8916
Poslední dražitel: 7970

Fischerová - Kvěchová Marie (1892 - 1984)

Ukolébavka
kombinovaná technika na papíře, 43 x 68 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  20:35:00
Číslo položky: 8980
Poslední dražitel: 10265

olej plátno na kartonu, 26 x 17, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba zašpiněna, nutno čistit, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč