Podzim na potoce olej plátno na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kostel sv. Bartoloměje kombinovaná technika na papíře, 42, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD