Číslo položky: 8957
Poslední dražitel: 10299

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8961
Poslední dražitel: 10214

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Podzim na potoce
olej plátno na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8960
Poslední dražitel: 8161

Augusta A.

Podhorská krajina
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:05:00
Číslo položky: 9055
Poslední dražitel: 10369

Wänke Emil (1901 - ?)

olej na plátně, 56 x 71 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9054
Poslední dražitel: 8228

Nečitelně signováno

Kostel sv. Bartoloměje
kombinovaná technika na papíře, 42, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:00:00
Číslo položky: 9048
Poslední dražitel: 10364

Zápeca Karel (1893 - 1975)

Přístav Vladivostok
olej na plátně, 28 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 8952
Poslední dražitel: 10124

Nečitelně signováno

Továrna
olej na kartonu, 60 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 9018
Poslední dražitel: 10343

Černý závoj
olej na kartonu, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9046
Poslední dražitel: 9988

Husáriková Jindra (* 1931)

U vody
barevná litografie, 41, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9024
Poslední dražitel: 10216

Nesignováno

Korunování Marie
olej na plátně, 40, 5 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, kopie Rubense, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:45:00