9 300 000 Kč

Číslo položky: 9006
Poslední dražitel: 10204

Nečitelně signováno

V kavárně
olej na plátně, 92 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 9011
Poslední dražitel: 9569

Hodonský František (* 1945)

Ohře - vegetace
olej na plátně, 40 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2011
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8990
Poslední dražitel: 9931

Martinec Milan (* 1942)

Praha, Nový Svět
olej na plátně, 86 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8617
Poslední dražitel: 9612

Martinec Milan (* 1942)

Ze staré Paříže
olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8991
Poslední dražitel: 10119

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Českomoravská Vysočina, les
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně přípis autora, datováno 1938
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 9032
Poslední dražitel: 10149

Makové pole
olej plátno na kartonu, 22 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 9038
Poslední dražitel: 9498

Nesignováno

Portrét muže
olej na dřevě, 20, 5 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 9008
Poslední dražitel: 10182

Kroča Antonín (* 1947)

olej na sololitu, 61 x 47,5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 10. 05. 2008
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 9005
Poslední dražitel: 10233

Nesignováno (Josef Peca ?)

Moderní kompozice
olej na sololitu, 49 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 9031
Poslední dražitel: 10148

Starý mlýn
olej na plátně, 37 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč