Číslo položky: 8848
Poslední dražitel: 7678

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Dívka z Boršice
akvarel na papíře, 50 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:50:00
Číslo položky: 8838
Poslední dražitel: 10157

Nesignováno (Augustin Satra ?)

olej na kartonu, 17 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis tužkou "August Satra", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 8843
Poslední dražitel: 9954

Brož Josef (1904 - 1980)

Kavárna na pláži
tempera na papíře, 37 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8847
Poslední dražitel: 8772

Dívka z Boršice
akvarel na papíře, 32, 5 x 49 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8846
Poslední dražitel: 8772

Chlapec z Boršice
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:25:00
Číslo položky: 8842
Poslední dražitel: 10184

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Čert
akvarel na papíře, 40 x 27 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:15:00
Číslo položky: 8839
Poslední dražitel: 10182

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Orientální motiv
olej na překližce, 41 x 30, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 8840
Poslední dražitel: 10158

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Ovocné zátiší
olej na překližce, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8841
Poslední dražitel: 10129

Balíček Karel (1904 - ?)

Zimní potok
olej na kartonu, 50, 5 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8831
Poslední dražitel: 7402

Ilustrace
kvaš na papíře, 34, 5 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2016  22:00:00