Číslo položky: 9008
Poslední dražitel: 10182

Kroča Antonín (* 1947)

olej na sololitu, 61 x 47,5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 10. 05. 2008
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 9005
Poslední dražitel: 10233

Nesignováno (Josef Peca ?)

Moderní kompozice
olej na sololitu, 49 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 9031
Poslední dražitel: 10148

Starý mlýn
olej na plátně, 37 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9004
Poslední dražitel: 10202

Nečitelný monogram

Horský motiv
olej plátno na překližce, 64 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 9026
Poslední dražitel: 10249

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 37, 5 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8987
Poslední dražitel: 9945

Paul Tomáš (1947 - 2015)

Jablko
pastel na papíře, 49, 5 x 35 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:55:00
Číslo položky: 9035
Poslední dražitel: 9833

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberská Trúba
barevná litografie, 44 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9034
Poslední dražitel: 7323

Moravec Alois (1899 - 1987)

Práce na poli
olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 8983
Poslední dražitel: 10113

Nečitelně signováno

Pohled na Prahu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  20:40:00
Číslo položky: 9002
Poslední dražitel: 7786

Procházka František X. (1887 - 1950)

Motiv z Brandýsa nad Labem
olej na kartonu, 54 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč