Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8903
Poslední dražitel: 10231

Nečitelně signováno

Muž v kroji
olej plátno na kartonu, 39 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, zezadu nečitelný přípis a razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  22:05:00
Číslo položky: 8888
Poslední dražitel: 7804

Chalupa
olej plátno na kartonu, 38, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8927
Poslední dražitel: 10227

Štramberk
olej na kartonu, 40 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8926
Poslední dražitel: 10158

Alej v Kroměříži v zimě
barevný lept, 30 x 34 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:30:00
Číslo položky: 8890
Poslední dražitel: 10049

Neytková Anna

olej na plátně, 50 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8887
Poslední dražitel: 9053

Bukáček František (1910 - ?)

Pivoňky
olej na plátně, 108 x 83 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:15:00
Číslo položky: 8904
Poslední dražitel: 10058

Nečitelně signováno

Plachetnice
olej na plátně, 59, 5 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8882
Poslední dražitel: 10147

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na plátně, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016  20:25:00
Číslo položky: 8908
Poslední dražitel: 10061

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  23:00:00
Číslo položky: 8966
Poslední dražitel: 10102

olej na kartonu, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  22:00:00

do květnové aukce 2018