Číslo položky: 8646
Poslední dražitel: 9776

Martinec Milan (* 1942)

Zima v podkrkonoší
olej na plátně, 73 x 73 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:05:00
Číslo položky: 9033
Poslední dražitel: 9758

kombinovaná technika na kartonu, 11 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 9000
Poslední dražitel: 10199

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
kombinovaná technika na plátně, fixováno na karton, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 9006
Poslední dražitel: 10204

Nečitelně signováno

V kavárně
olej na plátně, 92 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9011
Poslední dražitel: 9569

Hodonský František (* 1945)

Ohře - vegetace
olej na plátně, 40 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2011
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8990
Poslední dražitel: 9931

Martinec Milan (* 1942)

Praha, Nový Svět
olej na plátně, 86 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8617
Poslední dražitel: 9612

Martinec Milan (* 1942)

Ze staré Paříže
olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8991
Poslední dražitel: 10119

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Českomoravská Vysočina, les
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně přípis autora, datováno 1938
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 9032
Poslední dražitel: 10149

Makové pole
olej plátno na kartonu, 22 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 9038
Poslední dražitel: 9498

Nesignováno

Portrét muže
olej na dřevě, 20, 5 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:25:00