Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí kombinovaná technika na plátně, fixováno na karton, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Českomoravská Vysočina, les olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně přípis autora, datováno 1938