Anděl kombinovaná technika na dřevě, 75 x 43, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, na zadní straně věnování od autora, 2. pol. 20. století
Krajina s rybníkem olej na kartonu, 38, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Předjaří na potoce olej plátno na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen