Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8956
Poslední dražitel: 10184

Fürst Jindřich (1873 - 1943)

olej na kartonu, 38, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8962
Poslední dražitel: 10215

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Předjaří na potoce
olej plátno na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9017
Poslední dražitel: 10342

U černé kávy
olej na kartonu, 25 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8957
Poslední dražitel: 10299

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:10:00
Číslo položky: 8961
Poslední dražitel: 10214

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Podzim na potoce
olej plátno na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9024
Poslední dražitel: 10216

Nesignováno

Korunování Marie
olej na plátně, 40, 5 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, kopie Rubense, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  20:45:00
Číslo položky: 9003
Poslední dražitel: 10128

Mařák Julius Edvard - okruh autora

Kameny na mýtině
olej na plátně, 36 x 46 cm, rámováno, malba poškozena, plátno původně protrženo, záplata, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:55:00
Číslo položky: 8646
Poslední dražitel: 9776

Martinec Milan (* 1942)

Zima v podkrkonoší
olej na plátně, 73 x 73 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:05:00
Číslo položky: 9033
Poslední dražitel: 9758

kombinovaná technika na kartonu, 11 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 9000
Poslední dražitel: 10199

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
kombinovaná technika na plátně, fixováno na karton, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2016  21:50:00

do květnové aukce 2018