Číslo položky: 8998
Poslední dražitel: 8715

Wagner

Anděl
kombinovaná technika na dřevě, 75 x 43, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, na zadní straně věnování od autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  22:25:00
Číslo položky: 8988
Poslední dražitel: 10321

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 79 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  22:15:00
Číslo položky: 8995
Poslední dražitel: 10307

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Venkovská dívka
olej na plátně, 77 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, signováno LD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  22:10:00
Číslo položky: 8997
Poslední dražitel: 9035

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Sběr jablek
olej na plátně, 54, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 8989
Poslední dražitel: 10321

Fischhof Georg (1859 - 1914)

V přístavu
olej na plátně, 68, 5 x 55, 5 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:40:00
Číslo položky: 8959
Poslední dražitel: 10296

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

Krajina s chalupou
olej na plátně, 46 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:35:00
Číslo položky: 8963
Poslední dražitel: 10018

Žena
kombinovaná technika na papíře, 24, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:25:00
Číslo položky: 8956
Poslední dražitel: 10184

Fürst Jindřich (1873 - 1943)

olej na kartonu, 38, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.9.2016  21:20:00
Číslo položky: 8962
Poslední dražitel: 10215

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Předjaří na potoce
olej plátno na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9017
Poslední dražitel: 10342

U černé kávy
olej na kartonu, 25 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč