9 300 000 Kč

Číslo položky: 8859
Poslední dražitel: 9239

Ptáček
suchá jehla, 10 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 55/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:25:00
Číslo položky: 8858
Poslední dražitel: 10183

Karmazín Jiří (* 1932)

olej na plátně, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:20:00
Číslo položky: 8851
Poslední dražitel: 10020

Nečitelně signováno

Kampa
olej na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:10:00
Číslo položky: 8852
Poslední dražitel: 10021

Nečitelně signováno

Přímořská krajina
olej na plechu, 14, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8849
Poslední dražitel: 9872

Ptáček
barevná litografie, 7 x 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1949
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2016  20:00:00
Číslo položky: 8933
Poslední dražitel: 10223

Piepenhagen August - okruh autora

olej na lepence, 10, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD (dosignováno ?), datováno 1852
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:55:00
Číslo položky: 8938
Poslední dražitel: 9911

Peca Josef (1923 - 1982)

Hlava dívky
olej na sololitu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8937
Poslední dražitel: 10213

Kupka František (1871 - 1957)

"Památce Havlíčkově"
grafika, 27, 5 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, přeložky, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 8936
Poslední dražitel: 10092

Benda Jan (1897 - 1967)

olej na sololitu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:45:00
Číslo položky: 8935
Poslední dražitel: 8868

Procházka Antonín (1882 - 1945)

lept, 29 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2016  21:40:00