Kytice ve váze olej na překližce, 47, 5 x 50 cm, rámováno, rám a překližka mírně poškozeny, překližka špatně zasazena do rámu, signováno PD, datováno 1952, zezadu přípis 8/8 1952, ověřovací certifikát pravosti díla ...
Tetřeví souboj olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis "Výstava v ČKD Slaný", signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen