9 300 000 Kč

Číslo položky: 15476
Poslední dražitel: 14549

Koledníci
barevná litografie, 27 x 16, 5 cm, nově rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15204
Poslední dražitel: 15671

Loďka při západu slunce
barevná litografie, 11 x 15, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:30:00
Číslo položky: 15236
Poslední dražitel: 15722

Návrh k filmu Bajaja (II.)
kombinovaná technika na papíře (tužka-akvarel), 6 x 9 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15374
Poslední dražitel: 13471

Konvolut 48 ks grafických listů a kreseb

48 ks grafických listů a kreseb včetně 1 rytiny, různí autoři, volně loženy, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15403
Poslední dražitel: 15202

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Přístav
olej na dřevě, 15, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno pseudonymem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15215
Poslední dražitel: 14366

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Ulice v noci
olej na plátně, 91, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:25:00
Číslo položky: 15295
Poslední dražitel: 15127

Dívka v klobouku
hollarotypie kolorovaná pastelem, 10 x 9 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15364
Poslední dražitel: 14470

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Slovanská Venuše
olej na kartonu, 76 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15237
Poslední dražitel: 15722

Návrh k filmu Bajaja (III.)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:20:00
Číslo položky: 15343
Poslední dražitel: 15108

Trusek Jaromír

Ježíš nad Vesmírem
olej na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč