9 300 000 Kč

Číslo položky: 15400
Poslední dražitel: 15548

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Orání
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:20:00
Číslo položky: 15201
Poslední dražitel: 14356

Snící
olej na desce, 55 x 45 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:15:00
Číslo položky: 15227
Poslední dražitel: 13116

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 62 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15230
Poslední dražitel: 15082

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Česačky jablek
uhel na papíře, 60 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15259
Poslední dražitel: 14704

Pád No. 4
černobílá litografie, 60 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2003, 84/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15265
Poslední dražitel: 14401

Terš August (1870 - 1928)

Koupání v potoce
olej na plátně, 93 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15339
Poslední dražitel: 15105

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15300
Poslední dražitel: 15385

Lacina Jiří (1934 - 2004)

Skansen - Velký formát
olej na plátně fixován na sololitu, 200 x 140 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1987, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:10:00
Číslo položky: 15347
Poslední dražitel: 15111

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Před bouří
olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15419
Poslední dražitel: 14997

Rembrandt a jeho model
barevná litografie, 43 x 54, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 35/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč