9 300 000 Kč

Číslo položky: 15471
Poslední dražitel: 14816

Podešva František (1893 - 1979)

Pasačka
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, v roce 1963 vystavováno ve Vsetíně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 900 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:45:00
Číslo položky: 15389
Poslední dražitel: 15732

Praha
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:40:00
Číslo položky: 15391
Poslední dražitel: 15360

Justich Rainhold (1885 - ?)

Otevírání studánky
olej na plátně, 69 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15442
Poslední dražitel: 15770

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Boží muka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15225
Poslední dražitel: 15618

Polabí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:35:00
Číslo položky: 15427
Poslední dražitel: 15219

Motiv luční u Nelahozevsi
olej na překližce, 30 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15457
Poslední dražitel: 14535

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Zkouška
olej na plátně, 25 x 20 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15275
Poslední dražitel: 15474

Krajina u řeky
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:30:00
Číslo položky: 15276
Poslední dražitel: 14409

Zamilovaný pár
olej na plátně, 35 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15371
Poslední dražitel: 14772

Dívka v šátku
olej na plátně, 52 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč